ZEP-CARS

Skupujemy samochody za gotówkę - Katowice i okolice

Każdy, kto chce pozbyć się używanego auta, ma do dyspozycji kilka sposobów - może zająć się tym samodzielnie, oddać samochód do komisu lub zwrócić do profesjonalnej firmy zajmującej się skupem aut używanych. Ta pierwsza metoda niesie ze sobą ryzyko, że sprzedający zostanie oszukany lub nie dopełni wszystkich wymogów prawnych. Oddanie auta do komisu może natomiast wydawać się dobrym pomysłem, jednak na pieniądze można bardzo długo czekać, a cena nie zawsze okaże się uczciwa. Do tego dochodzi wysoka prowizja pobierana przez komis. Firma ZEP-CARS prowadzi bezpieczny i w pełni legalny skup samochodów za gotówkę w Katowicach i na Śląsku. Największą zaletą tego typu rozwiązania jest jego prostota, uczciwość wobec klienta i szybka finalizacja sprzedaży.

Sprzedaj auto za gotówke

Prowadząc skup samochodów za gotówkę na Śląsku, firma ZEP-CARS ma na uwadze przede wszystkim czas i dobro swoich klientów. Wycena auta dokonywana jest przez profesjonalnego rzeczoznawcę. Sprzedać można pojazd w każdym stanie, nawet powypadkowym. Na końcową cenę składa się wiele czynników: marka, rok produkcji, stan techniczny, a także dodatkowe elementy wyposażenia. Cały proces przebiega w miłej atmosferze i w krótkim czasie. W momencie kiedy obie strony są zadowolone z warunków, podpisywana jest umowa kupna-sprzedaży i klient nie musi się już o nic martwić, a pieniądze dostaje do ręki lub przelewem na wskazane konto. Korzystając z usług firmy ZEP-CARS, klient może umówić się na wycenę w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Pracownik pojawi się tam o dogodnej porze i omówi warunki odkupu. Skup aut za gotówkę w Katowicach i na Śląsku będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którym zależy na czasie i chcą mieć pewność, że zostaną potraktowani profesjonalnie. Skorzystanie z usług naszej firmy sprawdzi się również w przypadku klientów biznesowych, którzy będą potrzebowali wymienić samochody służbowe na nowe i szybko pozbyć się starej floty. W przypadku oddania ich do komisu, właściciele musieliby czekać aż każdy pojazd znajdzie chętnego nabywcę. W skupie natomiast kilka, a nawet kilkanaście transakcji można zakończyć w ciągu paru dni.

Zalety skupu aut za gotówkę w ZEP-CRAS

Kolejną zaletą korzystania ze skupu samochodów używanych ZEP-CARS skupu samochodów używanych ZEP-CARS jest ograniczenie formalności do minimum. Z reguły najważniejszym i jedynym dokumentem jest umowa kupna-sprzedaży. Zdarza się także, że skup podpisuje dokument, w którym zrzeka się praw do ubezpieczenia, aby sprzedający mógł dostać zwrot OC zapłaconego z góry za cały rok. Jeżeli chodzi o skup aut za gotówkę Katowice to miasto, gdzie ZEP-CARS jest zdecydowanym liderem wśród firm skupujących używane pojazdy. Zapraszamy do kontaktu!